Naše ordinace

Představujeme ordinaci

Zázemí nám poskytuje nové zdravotnické středisko v Chabařovicích.
Díky pěknému prostředí a zejména profesionálnímu personálu už ve vás návštěva zubního lékaře, v našem případě lékařky, nebude vzbuzovat hrůzu.

MDDr. Markéta Benešová
Zubní lékařka

Vystudovala zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Následně pracovala několik let v soukromé zubní ordinaci v Praze, aby se pak vrátila do svého rodného kraje. V chabařovické ordinaci nadále poskytuje vysokou úroveň zubní péče, na kterou je zvyklá.

Jana Makaloušová
Sestřička

S Janou se vedle paní doktorky potkáte v ordinaci nejčastěji. Vystudovala obor zubní technik a u křesla pracuje už několik let. Ve volných chvílích se doma motá primárně okolo svých zvířátek a na zahrádce.

Božena Kotlíková
Recepční

Nepostradatelný článek naší ordinace, který se stará nejen o provoz, ale i o příjemné pracovní prostředí. Boženku možná tolik neuvidíte, ale rozhodně ji uslyšíte. Každý den do 11 hodin totiž odbavuje všechny telefonáty.

Tereza Kučerová
Dentální hygienistka

Terka během týdne střídá ordinace v Praze a v Chabařovicích, kde se pečlivě postará o váš úsměv. Vedle toho se ráda věnuje cestování, józe nebo sportu. A to jak aktivně, tak i v pozici diváka.

Přístrojové vybavení

Pěkné prostředí a šikovné ruce jsou samozřejmě základ, ale přeci jen k ošetření zubů je potřeba i kvalitní technika.

Mikroskop Zeiss Extaro 300

Lidské oko toho zvládne opravdu hodně, ale některá ošetření je zkrátka lepší dělat pod mikroskopem. Je pro nás důležité, abyste u nás měli tu nejlepší péči a díky mikroskopu můžeme ošetřit všechno do posledního detailu a bez chyby. Zároveň si můžeme nahrávat či fotit průběh ošetření.

DiagnoCam

Kam rentgen nemůže, nastrčí diagnocam. Tahle drobná „propiska“ je ve skutečnosti digitální kamerový systém, který pracuje na principu prosvětlování zubů. Slouží k rychlé detekci stádia zubního kazu, prasklin či odhalení kazů pod starými výplněmi.

Intraorální zubní rentgen Kodak CS 2200

Pro nejvyšší přesnost vstupních i preventivních vyšetření používáme intraorální zubní rentgen. Ten je totiž zásadní pro diagnózu zubních kazů a posouzení výplní, které už v ústech máte.

Panoramatický rentgen Kodak CS 8100

Žádné dojíždění do nemocnice na rentgen, na všechno se podíváme přímo v ordinaci. Díky tomu bude mít paní doktorka dokonalý přehled o stavu vašeho chrupu. Moderní technologie navíc zajišťuje velmi malé hodnoty ozáření, které jsou vhodné i pro vyšetření dětí.

Zubní křeslo Stomadent Neo 2

Moderní stomatologická souprava, která má křeslo tak pohodlné, že byste ho chtěli domů k televizi. Ani tu vlastně nepotřebujete, protože na LCD monitoru si pustíte cokoliv. Paní doktorka ho ale využívá primárně na to, aby vám ukázala každý detail vašich zubů a aby mohla sledovat obraz mikroskopu. Pohádky pouští jen dětem.

Virtuální prohlídka