Nezapomínejte na dentální hygienu

Bezbolestná dentální hygiena podle nejnovějších postupů s možností bělení zubů. Už máte termín?

Pravidelné kontroly u zubního lékaře a správné čištění zubů jsou samozřejmě nezbytné k tomu, abyste měli zdravý chrup. Často se ale zapomíná na jednu stejně důležitou aktivitu – dentální hygienu. Můžete si čistit své zuby sebelíp (a to je samozřejmě dobře), ale bez dentální hygieny to prostě nikdy nebude ono.

Detailní záběr na techniku pískování

Díky barvivu vidíme, na která místa se máme při pískování zaměřit.

Rychlá a bezbolestná péče včetně bělení zubů

Jednou za čas je potřeba vyčistit i ty nejskrytější zákoutí vašich úst a to kartáčkem zkrátka nedokážete. Spousta lidí se bojí bolesti, ale v dnešní době jsou technologie na takové úrovni, že ve správné ordinaci je celá záležitost kompletně bezbolestná. Zároveň si v rámci hygieny můžete přiobjednat i bělení svých zubů a budete odcházet nejen s čistším, ale také zářivějším úsměvem.

Nechte si přispět od pojišťovny

Další překážkou, proč lidé odkládají dentální hygienu, je cena. Asi není třeba připomínat, že zuby máme jen jedny a každá investice do nich se vám mnohokrát vrátí. A to jak finančně, tak i tím, že budete v budoucnu pohodlně, bezbolestně žvýkat jakékoliv jídlo a nebudete mít žádné starosti s umělými zuby. V naší ordinaci stojí půl hodina až hodina péče od 800 do 1 200 korun, což je částka, která se jednou za půl roku určitě uvolnit dá. Navíc dnes už téměř každá pojišťovna na dentální hygienu přispívá nemalou částkou. Mrkněte na jednoduchý přehled a zjistěte, kolik vám která pojišťovna přispěje a za jakých podmínek.

Pojišťovna Výše příspěvku Pro koho Podmínka čerpání
VZP – 111 1000 Kč Aktivní dárci krve Dva odběry za rok 2020
VOZP – 201 400 Kč Děti i dospělí Program Zdraví
ČPZP – 205 500 bodů/Kč Děti i dospělí Členství v programu Bonus Plus
OZP – 207 až 2000 Kč Děti i dospělí Bez nutnosti registrace
ZPMVČR – 211 1000 Kč / 500 Kč Děti i dospělí Program prevence ostatních onemocnění
RBPZP – 213 500 Kč Děti i dospělí Registrace v programu MojeRBP

Kompletní tabulku včetně všech kategorií a podmínek najdete na stránkách asociace dentálních hygienistek, odkud jsme také čerpali informace.

Kdykoliv můžete využít náš formulář

Tím nám pošlete své telefonní číslo, na které se Vám následně ozveme a domluvíme se na termínu.

    Nebo nám ve správný čas zavolejte

    Na čísle +420 604 606 556 si termín můžete domluvit rovnou. Volejte nejlépe mezi 7:30 a 11:00. Později se může stát, že se nám nedovoláte, protože míváme plné ruce práce. V takovém případě však můžete počítat, že se vám určitě ozveme zpátky.